Tvaika ielas katlumājas dūmenis

14.janvārī SIA “Jēkabpils siltums” saņēma Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas lēmumu, ar kuru tiek apstiprināts ,,Jēkabpils siltums” piedāvātais siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs, kurš stāsies spēkā ar 2022.gada 1.februāri.

Padome apstiprinājusi SIA ,,Jēkabpils siltums” noteikto (piedāvāto) siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu (bez pievienotās vērtības nodokļa) :

1.1. siltumenerģijas ražošanas tarifs 48,75 EUR/MWh;

1.2. siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs 19,72 EUR/MWh;

1.3. siltumenerģijas tirdzniecības tarifs 0,48 EUR/MWh;

1.4. siltumenerģijas gala tarifs (ar dabasgāzes akcīzes nodokļa komponenti 0,37 EUR/MWh) 69.32 EUR/MWh.

Jau tika ziņots iepriekš, ka gadījumā, ja  dabasgāzes cena nesamazināsies un turpinās pieaugt, uzņēmums būs spiests atkārtoti pārskatīt un paaugstināt siltumenerģijas tarifu. Tarifs, kas stāsies spēkā ar 2022.gada 1.februāri, ir par 5.80 % augstāks nekā līdz šim spēkā esošais siltumenerģijas tarifs, kas 2022.gada janvārī ir 65.52 EUR/MWh (bez PVN).

SIA “Jēkabpils siltums” aicina siltumenerģijas lietotājus būt saprotošiem pieaugošā siltumenerģijas tarifa dēļ, ņemot vērā energoresursu cenu sadārdzināšanos, kā arī saspringto situāciju ar Covid-19. Uzņēmums īpaši pateicas siltumenerģijas lietotājiem, kuri savlaicīgi veic samaksu par patērēto siltumenerģiju.

 

SIA “Jēkabpils siltums”