Jēkabpils novads Sports
foto

Ar diviem aizraujošiem mačiem sestdien, 5. martā, sākas “Jēkabpils novada atklātais basketbola čempionāts 2022”. Savā starpā sacentās Jēkabpils sporta centra komanda un “Egles dēls”, kā arī BK “Dzintars” un “Jēkabpils U17”.

Pirmajā cīņā ar rezultātu 86:65 panākumu svinēja “Egles dēls”, uzvarētāju rindās ar 26 punktiem rezultatīvākais bija Edijs Stiebriņš, bet Jēkabpils sporta centra sastāvā ar 22 punktiem izcēlās Edgars Leja.

Otrā cīņa izvērtās spraiga. Pirmajā puslaikā ar pieredzējušiem spēlētājiem sastāvā pārliecinoši vadībā bija BK “Dzintars”, dažbrīd sakrājot pat 15 punktu pārsvaru. Savukārt otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, un ceturtās ceturtdaļas trešajā minūtē “Jēkabpils U17” basketbolisti trenera Artūra Elksnīša vadībā pārņēma vadību savās rokās un noturēja to līdz pat spēles finālsvilpei. “Jēkabpils U17” uzvarēja ar 84:79 un 44 punktus, 10 bumbas zem groziem un septiņas rezultatīvas piespēles uzvarā ieguldīja Jānis Censonis.

Par nākamo čempionāta spēļu datumu ziņosim jau drīzumā!

Attēlā ar bumbu Jānis Censonis. Foto: Lāsma Irša