Pasākums Jauniešiem Jēkabpils
foto

Biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” aicina ģimenes uz projekta “Draudzīga ģimene pašvaldībai” projekta noslēguma aktivitāti, kas plānota kā ģimeņu godināšanas pasākums – Jēkabpiliešu spiets.

Programmā:

- Ģimeņu Vizītkartes

- Atskats uz projekta “Draudzīga ģimene pašvaldībai” aktivitātēm un paveikto

- Ģimeņu sumināšana un būšana kopā

- Pārsteigumi un konkursi

Aktivitāte plānota 29. oktobrī,  plkst. 16:30, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā.

Pieteikšanās zvanot pa tālr. 26442577

Pieteikšanās līdz 22. oktobrim

Uz šo aktivitāti aicinām bērnus līdz 12 gadu vecumam, neko neuzrādot, savukārt bērniem no 12 gadu vecuma, jauniešiem un pieaugušajiem nepieciešams uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (digitālā vai papīra formātā). Aktivitāte tiek organizēta kā drošais pasākums.

Apmeklētājiem jāievēro distancēšanās un sanitārie protokoli atbilstoši MK izdotajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteikumiem.

Aktivitāte tiks fotografēta un filmēta. Video un fotogrāfijas no pasākuma, tai skaitā ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma

Projektu “Draudzīga ģimene pašvaldībai”, līguma Nr. 2021.LV/ĢDP/058/19 finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par visām projekta aktivitātēm un radītajiem materiāliem projekta laikā atbild biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””.

foto