Sports Jēkabpils Veselība
Soļotāji

Jēkabpils sporta centrs novembra mājsēdes laikam bija izsludinājis jaunu izaicinājumu – laikā, no 1. līdz 15. novembrim, katru dienu pieveikt 10 tūkstošus soļu. Aktivitāte ir noslēgusies ar lieliskiem rezultātiem.

Kopā izaicinājumā “10 000 soļu katru dienu” piedalījās 274 dalībnieki, un visas 15 dienas izturēja 198 no tiem. Pavisam tika sakrāti vismaz 35 miljoni soļu, bet realitātē to noteikti bija vēl daudz vairāk.

Tomēr galvenais ieguvums ir nevis soļu skaits, bet gan dalībnieku labā oma, ieguldījums veselībā, izturībā un pašapziņā! Tāpēc sporta centrs aicina ikvienu iet, skriet, nūjot, soļot, kā arī organizēt savus mazos izaicinājumus un dalīties ar rezultātiem, lai motivētu sevi un iedvesmotu citus.

Tie, kas pieveica izaicinājumu, piedalījās balvu izlozē, kā arī saņēma virtuālos diplomus, kurus var lejupielādēt šeit – · no “A” līdz “I” - 1.png un 99 citi faili | Failiem.lv.; · no “J” līdz “Ž” (+kirilicā) - 1.png un 97 citi faili | Failiem.lv..

Balvu izlozē veiksme uzsmaidīja Svetlanai Podobai, Sanitai Stiebriņai, Annijai Strazdiņai, Annijai Degterevai, Dzintrai Skārdai, Sanijai Šumai, Anželikai Umbraško-Gramanei, Jolantai Šinkūnei, Solvitai Ukrei, Kristīnei Ernei, Santai Balašai, Tomam Audzeram, Kristīnei Ugeļskai, Zanei Puntūzei, Dainai Porietei, Norai Kaļinkai, Sandrai Bondarei, Inesei Voltmanei, Ivaram Saldakam un Gunitai Miteniecei!

Iesaistīto dalībnieku atskaites var aplūkot šeit -10 000 soļu - Google izklājlapas

Paldies visiem dalībniekiem – gan tiem, kas pieveica visu izaicinājumu, gan arī tiem, kas pievienojās vēlāk vai arī iesniedza atskaites ne katru dienu – mums visiem kopā bija jautri un iedvesmojoši!

 

Foto: Igors Mihaļevs