Sports Jēkabpils Veselība
Pusstundas skrējiens Mežaparkā

Ar ceturto kārtu atsācies “Pusstundas skrējiens 2021”

Pēc Covid-19 izplatības ierobežojumu mīkstināšanas trešdien, 17. novembrī, Jēkabpils Mežaparkā risinājās “Pusstundas skrējiena 2021” ceturtā kārta. Tā tika aizvadīta "zaļajā režīmā", tāpēc sacensībās varēja piedalīties tikai dalībnieki ar derīgiem sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem. Kopumā distancē krāt apļus devās 47 skrējēji.

Ar 4. kārtas rezultātiem var iepazīties mājas lapā Pusstundas skrejiens rezultāti 2. KĀRTA (jekabpilssc.lv).

Piektā skrējiena kārta Jēkabpils Mežaparkā notiks šo trešdien, 24. novembrī, un visas vecuma grupas tiek aicinātas skriet vienā skrējienā – ar startu plkst. 18.30.

Ir veiktas izmaiņas nolikumā un kopā šosezon skrējienam būs deviņas kārtas, noslēdzošā – 22. decembrī.

Atgādinām, ka šobrīd “Pusstundas skrējienā 2021” var piedalīties tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas, kas var uzrādīt derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Vēršam jūsu uzmanību, ka sacensībās nevar piedalīties bērni līdz 12 gadu vecumam, ja vien viņiem nav derīga sertifikāta.

Aicinām uz 5. kārtu ierasties laicīgi, ņemt līdzi savus numurus un sagatavot gan sertifikātus, gan personu apliecinošus dokumentus.

 

83 dalībnieki dodas “18. novembra skrējienā Jēkabpils novadā”

18. novembra skrējiens

Jēkabpils sporta centrs aicināja Latvijas valsts svētkus svinēt kustībā un piedalīties attālinātajā “18. novembra skrējienā Jēkabpils novadā”. Kopā skrējienā piedalījās 83 dalībnieki.

Dalībnieki varēja izvēlēties vienu no trīs distancēm – 1 km, 8 km un 18 km – un laika posmā no 18. līdz 20. novembrim veikt to jebkurā sev piemērotā vietā. Visi dalībnieki savos e-pastos saņem virtuālu diplomu, kā arī piedalās balvu izlozē.

Viena kilometra distanci veica 24 skrējēji, un balvu izlozē veiksme uzsmaidīja Anitai Censonei, Gunitai Ķelpai un Dacei Kalniņai.

Astoņu kilometru distanci pieveica 42 dalībnieks, un balvas no Jēkabpils sporta centra laimēja Gunita Klasmane, Ilona Zaharevska un Polina Jevsjukova.

18 kilometri pa spēkam bija 17 sportistiem – 10 kungiem un septiņām dāmām. Dāmu konkurencē ātrākā bija Ineta Jerofejeva, 2. vietā ierindojās Jūlija Vēvere, bet 3. vietā – Zane Gruberte. Kungu vidū 1. vietu izcīnīja Jānis Jerofejevs, 2. vietu – Renārs Vasiļjevs, bet 3. – Jānis Banders. 18 km uzvarētāji tiek apbalvoti ar īpašām medaļām, bet izlozē pie balvām tiek Mārīte Vilcāne, Renārs Vasiļjevs un Baiba Saleniece.

Balvas un medaļas uzvarētāji var saņemt Jēkabpils sporta halles informācijas centrā.

Foto: (20+) Jēkabpils novads | Facebook

 

“Lūši” Užavas kausā uzņems viesus no Līvāniem

BK "Jēkabpils"

Latvijas Basketbola Užavas kausa trešās kārtas otro savstarpējo spēli piektdien, 26. novembrī aizvadīs BK “Jēkabpils” un BK “Līvāni” komandas. Šoreiz cīņa notiks “lūšu” mājās - Jēkabpils sporta hallē. Sākums - plkst. 19.00.

Basketbolu varēs vērot klātienē, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī tiešraidē Latvijas Basketbola savienības Youtube kontā.

Pirmajā Užavas kausa spēlē, ko abas kaimiņu komandas aizvadīja pagājušajā piektdienā, 19. novembrī, divu punktu handikapu ieguva “lūši” (80:78). Tā kā uzvarētājs tiek noteiks divu spēļu summā, tad visi izšķirošie notikumi risināsies tieši šajā piektdienā Jēkabpilī. Kuram izdosies gūt vairāk punktu un iekļūt kausa izcīņas nākamajā kārtā?

Līvāniešiem jau pirmajā mačā vairs palīdzēt nevarēja Renārs Magone, kas atgriezies BK “Ogre” rindās, savukārt jēkabpiliešiem uz soliņa, ārstējot traumu, palicis viens no komandas līderiem Jurijs Aleksejevs. Vērtējot gan Nacionālo Basketbola līgu, gan aizvadīto kausa spēli, rezultatīvākie punktu guvēji jēkabpilieši vidū ir Mārtiņš Vīņauds, Sandis Bēts un Mikus Sokolovs, zem groziem vissekmīgāk cīnās Mārtiņš Vīņauds un Kārlis Večens, kurš arī vislabāk apgādā komandas biedrus ar rezultatīvām piespēlēm.

Līvāniešu šī brīža sastāvā trāpīgākais punktu guvējs ir Toms Liepiņš un Raimonds Pabrieža, zem groziem izteikts līderis vēl nav vērojams, bet par rezultatīvām piespēlēm gādā Daumants Pabrieža.

Lai izjustu mājas sienu palīdzību, atbalsts “lūšiem” būs ļoti nepieciešams, tāpēc aicinām līdzjutējus piektdien ierasties Jēkabpils sporta hallē un sniegt savu artavu uzvaras kaldināšanā!

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils novada pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, Jēkabpils sporta centrs, „Drukas Nams”, „Apdruka24.lv”.

Foto: BK “Jēkabpils”