Sports Jēkabpils Veselība
Jēkabpils sporta halle ziemā

Jēkabpiliešiem lieliski panākumi Latvijas čempionātā svarbumbu celšanā

Svarbumbu komanda

2021. gada 18. decembra pelēcīgajā nedēļas nogalē Sventē norisinājās Latvijas Čempionāts svarbumbu celšanā. Sportisti no Jēkabpils, Augšdaugavas novada un kluba “Kettlebell fit” sacentās raušanā.

“Jāņa Āboliņa sporta kluba” dalībnieku skaits šoreiz bija kuplāks – deviņi dalībnieki, no kuriem vairākums startēja pirmo reizi. Sportisti guva šādus rezultātus:

• Voldemārs Romans, kurš arī startēja pirmo reizi, izrādījās spēcīgākais veterānu vecuma grupā, kā arī izcīnīja 3.vietu vīru grupā;
  • Vladislavs Voitehovičs parādīja visaugstāko rezultātu no visām vīriešu svara kategorijām un izcīnīja godpilno 1.vietu.
  • Pēc individuāliem startiem notika stafete grūšanas disciplīnā. Jēkabpils "Jāņa Āboliņa sporta klubu" sieviešu stafetē pārstāvēja Sabīne Purviņa, Estere Romanovska un Anda Cielava. Meitenes ierindojās 2. vietā, piekāpjoties vien komandai no Augšdaugavas. Vīru komandu stafetē pārstāvēja Andris Melnis, Oļegs Grošteins un Vladislavs Voitehovičs un godam izcīnīja 2. vietu sešu komandu konkurencē.

Vēlamies teikt paldies komandas pārstāvjiem, kas startēja pirmo reizi – par uzdrīkstēšanos un drosmi, un labiem rezultātiem! Sirsnīgs paldies trenerim Vladislavam Voitehovičam par sportistu motivēšanu un sagatavošanu sacensībām ne tik vienkāršā laikā, kā arī par sacensību vadīšanu un piedalīšanos organizācijā un par laba piemēra demonstrēšanu saviem sportistiem!

Novēlam visiem priecīgus tuvojošos svētkus!

Foto un informācija: “Jāņa Āboliņa sporta klubs”

“Jēkabpils Lūsijas” turpina spēlēt mamanetu

Mamanet komanda

Sestdien, 18. decembrī Rīgā norisinājās Latvijas Tautas sporta asociācijas organizētais “Mamanet turnīrs 2021”. Tajā piedalījās četras komandas, tajā skaitā arī “Jēkabpils Lūsijas”.

Jēkabpilietes pieveica abas Naukšēnu dāmu komandas, bet piekāpās rīdziniecēm, tādejādi iegūstot godpilno 2. vietu.

Jau ziņojām, ka Jēkabpils mamaneta spēlētājas rudenī pabija Somijā, kur vietējā turnīrā sešu komandu konkurencē izcīnīja 3. vietu.

Mamanets ir jauna spēle Latvijā, līdzīga volejbolam, kas sāka attīstīties 2017. gadā, kad 5. CSIT pasaules strādājošo un amatieru sporta spēļu ietvaros Rīgā notika Pasaules čempionāts mamanet. Spēle sāka iegūt popularitāti Latvijā, un to jau spēlē vairākās Latvijas pašvaldībās, tajā skaitā kopš 2021. gada augusta arī Jēkabpilī.