Vide Informācija presei Jēkabpils
Vainags

Šoziem Ziemassvētku un  gadu mijas dekorācijas plānotas, iedvesmojoties no sniega, sniegputeņa tematikas – sniegpārslas, sniega mirdzums un gaisīgums. Pilsētas gaismas stabos paredzēts izvietot vienota koncepta dekoratīvos elementus – sniegpārslas. Ar svētku gaismām tiks papildināts arī apgaismojums  tiltam pār Daugavu,  aizsargdambim un Mežaparka veloceliņam.

Ar  dekorācijām svētku tematikā iemirdzēsies arī satiksmes rotācijas apļu zaļās zonas. Kena parkā plānotas gaismu dekorācijas kokos, ap tiltiņu, kā arī citās vietās pilsētā.

Galvenais jeb centrālais elements plānots Vecpilsētas laukumā. Tas pārtaps par “Ziemassvētku pilsētiņu”. Dekorācijās plānots izmantot dažādus elementus, tajā skaitā dekoratīvus sniegavīrus, kamanas un gaismekļus, kas svētku noskaņu radīs gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā.

Jēkabpils galveno egli Vecpilsētas laukumā rotās košas dekorācijas zelta toņos, kā arī  gaismas virtenes, bumbas un vairāki īpaši pilsētai radīti rotājumi.   

Jēkabpils galvenās egles iedegšana plānota 3. decembrī. Vienlaicīgi egles tiks iedegtas arī Viesītes un Aknīstes pilsētās.


Informācija iedzīvotājiem: sakarā ar Jēkabpils pilsētas galvenās Ziemassvētku egles uzstādīšanas darbiem, 30. novembrī, no plkst. 6:00 līdz 18:00 satiksmei būs slēgts Vecpilsētas laukums!