foto

Šajā sarežģītajā laikā, kad svarīgāk nekā jebkad iepriekš ir būt vienotiem gan savās domās, gan rīcībās, ar saukli “Veidosim mūsu nākotni!” Pasaules Dabas Fonds aicina pievienoties vērienīgākajai vides akcijai pasaulē “Zemes stunda”, kas šogad norisināsies sestdien, 26. martā, plkst. 20.30.

Arī Jēkabpils novada pašvaldība iesaistīsies akcijā. Lielākajā daļā Jēkabpils pilsētas teritorijas tiks izslēgts katrs otrais ielu apgaismojuma gaismeklis. Tāpat arī novada teritorijās – Zasā, Salā, Aknīstē un Viesītē tiks izslēgti LED ekrāni.

Aknīstē tiks izslēgti apgaismotie vides objekti pie Aknīstes pārvaldes ēkas, kā arī Gārsenes pagastā tiks izslēgts apgaismes objekts pie Gārsenes pils. Viesītē tiks izslēgts Viesītes kultūras centra “Sēlija” apgaismojums.

Akcijas ietvaros, Jēkabpils novada jaunieši organizē orientēšanās pasākumu Salā. Aiz Salas Kultūras nama būs radošās darbnīcas mazajiem Salas iedzīvotājiem un jauniešiem, kā arī orientēšanās skrējiens un dziesmas pie ugunskura. Vairāk informācijas: Salas jaunieši facebook kontā.

Izslēdzot gaismu uz vienu stundu, ikviens var simboliski apliecināt savu solidaritāti ar miljoniem cilvēku visā pasaulē un apņemties kopīgi veidot planētas nākotni.

Vairāk informācijas par akciju: https://lv-pdf.panda.org/jaunumi/?233510/Zemes-stunda-aicina-ikvienu-iesaistities-planetas-nakotnes-veidosana