Iedzīvotāju tikšanās Aknīstē - plakāts ar tekstu uz drona bildes fonā ar Aknīstes vidusskolu un stadionu

28. aprīlī plkst. 18.00 Aknīstes vidusskolas zālē iedzīvotājiem no Aknīstes pilsētas, Aknīstes, Asares un Gārsenes pagastiem būs iespēja tikties ar Jēkabpils novada pašvaldības vadību - domes priekšsēdētāju, pagastu pārvaldes vadītāju, komunālās saimniecības un citiem speciālistiem un uzdot sev interesējošus jautājumus.

Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs R. Ragainis: “Šāda savstarpēja sadarbība starp pašvaldību un iedzīvotājiem ir ļoti nozīmīga, lai mēs saprastu konkrētās teritorijas problēmas un meklētu efektīvākos risinājumus. Noteikti turpināsim doties pie iedzīvotājiem, organizēsim šādas tikšanās, jo tikai komunicējot savā starpā mēs varam apzināt iedzīvotāju nepieciešamības, kā arī risināt radušās problēmas!”.

Lai saņemtu izsmeļošāku atbildi, lūdzam jautājumus iesūtīt jau iepriekš, līdz 26. aprīlim (ieskaitot), izmantojot šo saiti: https://forms.gle/AGeQ5QNpuGrfps1r7

Šādas tikšanās plānots rīkot arī citās Jēkabpils novada teritorijās. Pirmā tikšanās jau aizvadīta 21. aprīlī Viesītes kultūras centrā “Sēlija” ar Viesītes pilsētas, Elkšņu, Rites, Saukas un Viesītes pagastu iedzīvotājiem.