Jēkabpils sporta centrs Sports
foto

4. un 5. novembrī Jēkabpils stadiona tribīņu ēkā šaha entuziasti cīnījās par ieskaites punktiem “Jēkabpils Sporta centra balvu izcīņas šahā 2022/2023” trešajā posmā. Šoreiz turnīros piedalījās gandrīz divreiz vairāk dalībnieku nekā otrajā posmā.

4. novembrī notika “B” turnīrs, kura spēkiem mērojās 14 šahisti. Ar 16 punktiem pirmo vietu izcīnīja Arvils Dilāns, otrajā vietā ar 14 punktiem ierindojās Artis Lipša, bet trešo vietu ar 12 punktiem ieņēma pagājušā posma uzvarētājs Artis Utināns. Ar visiem “B” turnīra rezultātiem var iepazīties šeit

5. novembrī “A” turnīrā 18 dalībnieku konkurencē vislabāk veicās Renāram Petrovam, kurš sakrāja 16 punktus. Sīvā cīņā otro vietu izcīnīja Guntis Jankovskis (14 punkti), bet trešo vietu – Pēteris Breikšs. Ar visiem “A” turnīra rezultātiem var iepazīties šeit.

“A” turnīrā  spēlē 2. un augstākas sporta klases šahisti, bet „B” turnīrā - 3. un zemākas kvalifikācijas šahisti, un sacensības norisinās pēc riņķa sistēmas ar apdomāšanās laiku 5 min + 3 sek. par gājienu katram dalībniekam. Uzvarētājs katrā turnīrā tiek noteikts pēc lielākās iegūto punktu summas.

Nākamais “A” turnīrs notiks 3. decembrī, bet “B” turnīrs – 2. decembrī.