Sports
Futbolisti

Svētdien, 12. septembrī, Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā tikās “Jēkabpils SC” un FK “Aliance” futbolisti, lai cīnītos par uzvaru kārtējā Latvijas futbola 2. līgas spēlē. Mājinieki šosezon jau uzvaras priekus bija baudījuši divas reizes, bet viesiem viss vēl bija priekšā.

Un šī bija tā reize, kad jēkabpilieši tika pie sen gaidītā panākuma. Spēles rezultātu devītajā minūtē atklāja jēkabpilietis Salvis Petriks (1-0). Perioda otrajā pusē vēl divus golus pievienoja Rainers Ragainis (3-1) un vēl ar vieniem vārtiem izcēlās Salvis Petriks, nostabilizējot vadības grožus jēkabpiliešu rokās (4-1).

Otrajā periodā viesi turpināja dominēt laukumā un Leo Salmiņš panāca 5-1. Lai gan pretinieki nebija gatavi padoties un trīs punktus atspēlēja, mūsējie ar Jegora Trofimova palīdzību savam rezultātam pieskaitīja vēl vienus vārtus (6-4) un svinēja savu pirmo uzvaru šajā sezonā.

Pēc aizvadītām septiņām spēlēm jēkabpiliešu kontā ir viena uzvara, viens neizšķirts rezultāts un pieci zaudējumi, kas līgas rezultātu tabulā ļauj ierindoties dalītā 11./12. vietā 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs 18. septembrī plkst. 16.00 Jēkabpils stadionā, uzņemot FK “Salaspils” komandu, kas šobrīd ieņem astoto vietu rezultātu tabulā.