Jēkabpils Sports
foto

Svētdien, 31. jūlijā Jēkabpils stadionā Latvijas futbola 2. līgas ietvaros tikās “Jēkabpils SC” un FK “Staiceles bebri” komandas.

Pirmajā puslaikā jēkabpiliešu labā vārtus guva Rainers Ragainis, un otro puslaiku komandas uzsāka ar neizšķirtu 1:1. Otrajā puslaikā labāk veicās viesiem, kas izvirzījās vadībā ar 1:3. Mūsējiem nekādi neizdevās pārspēt pretinieku līdz kompensācijas laikā to tomēr paveica Ulvis Reinis Grebskis. Tomēr ar to bija par maz, lai uzvarētu, un “Jēkabpils SC” atzina “Staiceles Bebru” pārākumu ar rezultātu 2:3.

Šobrīd “Jēkabpils SC” komanda ar piecām uzvarām, diviem zaudējumiem un diviem neizšķirtiem mačiem atrodas Austrumu zonas rezultātu tabulas otrajā pozīcijā. “Staiceles bebri” ieņem trešo vietu.

Nākošā mājas spēle notiks svētdien, 7. augustā, plkst. 15.00 izbraukumā pret “Preiļu BJSS”.