Sports
Futbols

Sestdien, 16. oktobrī, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā “Jēkabpils SC” futbola komanda tikās ar FK “Limbaži”, lai cīnītos par uzvaru Latvijas futbola 2. līgas čempionātā.

Jēkabpilieši cīņā devās deviņu vīru sastāvā un pirmajā puslaikā nokļuva pamatīgos iedzinējos – 0:3. Tomēr tā neatlaidība, cīņasspars un vienotība, ko komanda parādīja otrajā puslaikā, bija apbrīnas vērta. Pirmais pretinieku vārtos bumbu raidīja Oskars Zeps, pēc četrām minūtēm vēl vienu golu iesita Ulvis Reinis Grebskis, bet 63. minūtē neizšķirtu rezultātu panāca Aivars Daņilovs. Lai gan uzvaru izcīnīt neizdevās, tomēr šajā spēlē mūsējie parādīja raksturu, kā arī pieskaitīja vienu punktu savas komandas bilancei.

Pēc aizvadītām 12 spēlēm “Jēkabpils SC” komandai ir trīs uzvaras, divas neizšķirtas cīņas un septiņi zaudējumi, kas jēkabpiliešus rezultātu tabulā ierindo devītajā vietā 14. komandu konkurencē. Šīs spēles pretinieks – FK “Limbaži” – šobrīd ierindojas septītajā vietā.

Nākamo maču Jēkabpils futbolisti aizvadīs 24. oktobrī izbraukumā pret FK “Karosta”, kas šobrīd atrodas tabulas 3. vietā.