Sports futbols
JekabpilsSC

Svētdien, 24. jūlijā Jēkabpils stadionā uz kārtējo Latvijas futbola 2. līgas spēli pulcējās futbolisti un viņu līdzjutēji. “Jēkabpils SC” savā laukumā uzņēma FK “Kalupe” spēlētājus.

Pirmajā puslaikā viesi bija ievērojami aktīvāki, un tas deva arī rezultātu – pēc nospēlētām 45 minūtēm jēkabpilieši bija iedzinējos ar 0:2. Savukārt otrais puslaiks par prieku sanākušajiem līdzjutējiem izvērtās rezultatīvs un aizraujošs. 50. minūtē soda sitienu realizēja Jegors Trofimovs, panākot 1:2. Kalupieši atbildi nepalika parādā ne uz šo golu, ne uz nākamajiem diviem, kā rezultātā mača pamatlaiks noslēdzās ar 3:4 viesu labā. Kompensācijas laikā mājinieki apņēmīgi centās šo situāciju labot un pēdējā spēles minūtē, pateicoties nesavtīgam komandas darbam un lieliskam līdzjutēju atbalstam, jēkabpiliešiem tomēr izdevās gūt vārtus un panākt neizšķirtu pret neparocīgu pretinieku. Mačs noslēdzās ar rezultātu 4:4.

Šobrīd “Jēkabpils SC” komanda ar piecām uzvarām, vienu zaudējumu un diviem neizšķirtiem mačiem atrodas Austrumu zonas rezultātu tabulas otrajā pozīcijā. Kalupe ieņem ceturto vietu.

Nākošā mājas spēle notiks jau svētdien, 31. jūlijā, plkst. 17.00 pret FK “Staiceles Bebri”.