Sports
svarcelšana

Šī gada 23. jūlijā Igaunijas pilsētā Pootsi, notika Baltijas čempionāts svarbumbu celšanā. Jēkabpils “Jāņa Āboliņa sporta klubu” pārstāvēja trīs sportisti. Neskatoties uz to, ka sacensības notika ārā uz plosta, sportisti sasniedza lieliskus rezultātus:

• Estere Romanovska savā svara kategorijā ieguva 2. vietu un personīgo rekordu raušanas disciplīnā;
  • Māris Rubulis izcīnīja 1. vietu, uzstādot iespaidīgu rezultātu raušanas disciplīnā - 250 reizes ar 24 kg svarbumbu (Mārim nesen palika 50 gadu!);
  • Māris kopā ar Vladislavu Voitehoviču Latvijas izlases sastāvā izcīnīja 1. vietu komandu stafetē un valstu kopvērtējumā kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, par vienu punktu apdzenot mājiniekus.

Paldies visiem, kas piedalījās un atbalstīja! Nākošās sacensības norisināsies oktobrī Daugavpilī garā cikla disciplīnā. Spēks ir bumbās!