Ekspozīcija no Krustpils pils

Jēkabpils Vēstures muzejs Krustpils pilī atvērts apmeklējumam epidemioloģiski drošajā („zaļajā”) režīmā, un gaida viesus septiņas dienas nedēļā.

Pils pirmajā stāvā apmeklētājiem piedāvājam modernu un interaktīvu ekspozīciju par Jēkabpils pilsētas vēsturi. Pilsētas ekspozīcija pērn saņēmusi Latvijas Muzeju biedrības Gada balvu, kas ir apliecinājums, ka to patiesi ir vērts apmeklēt. Pils otrajā stāvā iespējams apskatīt atjaunotas 19. gs. beigu interjera detaļas, noklausīties pils spoka Brūnās dāmas atmiņas par dažādiem laikiem Krustpilī, iepazīties ar pils vēsturi digitālajā Vēstures stendā. Piedāvājumā arī audiogids latviešu un angļu valodās, ko ērti var noklausīties katrs apmeklētājs savā viedtālrunī bez maksas, ja vien pieejams interneta pieslēgums. Blakus pilij esošajā Apmeklētāju centrā cokolstāvā iespējams vairāk uzzināt par ceļošanas tradīcijām Jēkabpilī, apskatīt armijas laika karceri, bet pirmajā stāvā iegādāties vietējo mājražotāju labumus vai suvenīrus ar Jēkabpils simboliku.

Apmeklējot muzeju, pirms biļetes iegādes, lūgsim uzrādīt derīgu covid-19 sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Visu apmeklējuma laiku jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta.

 

Muzeja darba laiks: P.–Pk. 9.00-17.00, S.-Sv. 10.00-16.00.

Apmeklētāju centra darba laiks: P. slēgts, O.-Pk. 9.00-17.00, S.-Sv. 10.00-16.00.

Plašāk ar muzeja piedāvājumu var iepazīties mājas lapā www.jekabpilsmuzejs.lv

 

Ieva Aldiņa
Jēkabpils Vēstures muzeja
Komunikācijas nodaļas vadītāja