ilustratīvs attēls par kreatīviem risinājumiem

Šī gada 25.janvārī plkst. 14:00, Pasta ielā 1, Jēkabpilī EUROPE DIRECT Jēkabpils centrs aicina jauniešus apmeklēt pārmaiņu enerģiju vairojošu sarunu ar stāstnieku Aleksi Daumi “Paplašini redzesloku, izproti sevi un savus resursus!”

2022.gads ir Eiropas Jaunatnes gads. Tā mērķis ir veicināt jauniešu izpratni iekļaujošākas nākotnes veidošanā un līdzdalību Eiropas Savienības politikā. Lai to panāktu, ir jāpalīdz jauniešiem atgūt cerību, spēku un paļāvību uz nākotni, parādot jaunas perspektīvas un iespējas, ko sniedz zaļā un digitālā pārkārtošanās.

Pasākuma mērķis: paplašināt savu redzesloku, izpratni par sevi un saviem resursiem. Apgūt praktiskas pašpalīdzības rīku, lai paši varētu vairot savu dzīvesprieku un būtu par iedvesmojošu piemēru katram, kurš nonāk saskarē ar jums. Atklāt savu harizmu.

Pasākuma uzdevums:

  1. Piedzīvot atklājuma prieku par sevi.
  2. Pietuvoties savas identitātes formulējumam, atklājot caur personisko misiju atbildi, kas es esmu šobrīd un par ko veidojos.
  3. Rast spēku fokusētai dzīvei un vērtībās orientētiem lēmumiem.

Pasākuma struktūra:

  1. Misijas atklāšanas struktūra.
  2. Misijas melnraksts.
  3. Vērtību izzināšanas spēle.
  4. Misijas pastiprināšanas veidi: metafora, moto, ģerbonis.

Plānotie rezultāti: noformulēta savas dzīves misija. Paplašināts skatījums uz dzīvi, izpratne par sevi un saviem resursiem. Apgūts praktiskas pašpalīdzības rīks, lai paši varētu vairot savu dzīvesprieku un būtu par iedvesmojošu piemēru katram, kurš nonāk saskarē ar jums. Atklāt savu harizmu un vērtības.

Pasākumu vada: Aleksis Daume Nordic Group partneris un vadošais apmācību treneris, ar 24 gadu vadības pieredzi un 15 gadu starptautisku apmācību pieredzi Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, un Baltijas valstīs. Apmācību treniņi: Vadīt prasme, Komunikāciju prasmes, Līderība, Pārmaiņu vadība, Dzīves līdzsvars, Laika plānošana, Komandas veidošana utml.. Uzņēmuma “Karjeras Konsultācijas” īpašnieks. Teoloģiskā izglītība. Misijas pieredze: Ķīna, Kambodža, Nepāla, Mjanma, Kenija, Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Grūzija. Izbijis Latvijas TV-1 raidījuma “Saknes Debesīs” vadītājs.

 

Pasākuma apmeklējums 30 jauniešiem tikai:

  • Reģistrējoties: https://forms.gle/u2fUurNMKyaq7a4S7
  • Ar derīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu.
  • Lietojot sejas aizsargmasku un ievērojot 2m distanci