Sports Jēkabpils
Pusstundas velobrauciens

Piektdien, 8. oktobrī, Jēkabpils Mežaparkā “Pusstundas velobrauciens 2021” piekto kārtu aizvadīja 49 velobraucēji. Šī bija sacensību seriāla priekšpēdējā kārta.

Otro reizi pēc kārtas vīriešu vidū absolūti ātrākais bija Ritvars Jakubovskis, bet dāmu konkurencē līdz šim nepārspēta ir Dana Sila.

Šajā kārtā pirmā savās grupā dāmu vidū atbrauca Amēlija Briede, Madara Timko, Anna Aleksandrova, Rūta Bērziņa, Samanta Sonora Kalniņa, Dana Sila, Asja Jaksone, Inga Gedrovica un Alda Vulāne. Savukārt kungu konkurencē ātrākie savās grupās bija: Jānis Romancēvičs, Mikus Mitenieks, Edvards Gedrovics, Renārs Jaksons, Armīns Bērziņš, Jānis Romancevičs, Ritvars Jakubovskis, Raimonds Bruks, Jānis Latkovskis un Andris Krastiņš.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit – https://www.jekabpilssc.lv/uploads/files/pielikumi/events/21/10/11/pusstundas-velobrauciens-5karta.pdf

Uz tikšanos seriāla noslēdzošajā kārtā, kas notiks jau šajā piektdienā, 15. oktobrī!

Atgādinām, ka pieteikties uz kārtējo posmu var līdz ceturtdienai, plkst. 23.00 - https://cyclingforall.lv/comp/view/82. Visiem dalībniekiem trasē ir jāvalkā aizsprādzētas ķiveres.

Uzmanību! Saistībā ar no jauna izsludināto ārkārtas situāciju valstī, ir mainīti nosacījumi, ar kādiem dalībnieki var piedalīties sacensībās. Par šiem nosacījumiem informēsim atsevišķi. Lūdzu, sekojiet līdzi jaunākajai informācijai!

 

Foto: Jānis Lācis