Jēkabpils Sports
Hokeja spēlētāji pie hokeja vārtiem ar ripu

Ir noslēdzies Jēkabpils novada atklātā čempionāta hokejā pamatturnīrs, kura laikā, no 2. oktobra līdz 22. janvārim, sešas komandas aizvadīja kopā 30 spēles. Hokejs Jēkabpils Sporta halles ledus arēnā pulcēja pilnas tribīnes, un sanākušie līdzjutēji tika priecēti ar aizraujošiem un sīviem mačiem un emocijām pilniem cīņas momentiem.

Pamatturnīrā vislabāk ir veicies HK “Kalupe” hokejistiem no Augšdaugavas novada, kuri ir uzvarējuši visās spēlēs (tajā skaitā divos mačos pēcspēles metienos). Rezultātu tabulas otro vietu ieņem HK “Jēkabpils”, kuras bilancē ir astoņas uzvaras un divi zaudējumi (viens pēcspēles metienos). Savukārt trešajā vietā ar piecām uzvarām un pieciem zaudējumiem (viens pēcspēles metienos) ierindojas HK “Madona”. Ceturtajā vietā ir HK “Huligan” (5/5) no Aizkraukles novada, piektajā – Jēkabpils komanda HK “Sēļi” (2/8), bet sestajā – HK “Logi un Durvis” (0/10) no Madonas.

Pamatturnīra rezultatīvāko uzbrucēju topa pirmajā vietā ar 17 gūtiem vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm atrodas HK “Kalupe” spēlētājs Vitālijs Gorohovs, otro vietu ar 10 vārtiem un 24 piespēlēm ieņem Raivis Kurņigins no HK “Huligan”, bet trešo – Oskars Ancītis (21+12) no HK “Sēļi”.

Pamatturnīra pirmo divu vietu īpašnieki – HK “Kalupe” un HK “Jēkabpils”, izslēgšanas spēlēs iesaistīsies, sākot no pusfināla. Savukārt pārējās četras komandas tiksies ceturtdaļfinālā, kur līdz divām uzvarām cīnīsies divi pāri:

  • HK “Sēļi” - HK “Huligan”;
  • HK “Madona” - HK “Logi un Durvis”.

Pirmais ceturtdaļfināla mačs gaidāms jau sestdien, 28. janvārī, plkst. 14.30, kad par pirmo izslēgšanas spēļu uzvaru ledus arēnā spēkiem mērosies HK “Sēļi” un HK “Huligan”. Otrreiz šie pretinieki tiksies 10. februārī, plkst. 20.00, un, ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks 18. februārī, plkst. 14.30.

Otram pārim pirmā spēle gaidāma pirmdien, 30. janvārī, plkst. 20.00, otrā – 8. februārī, plkst. 10.00, un, ja nepieciešams, trešā – 18. februārī, plkst. 12.00.

Pusfinālā HK “Kalupe” tiksies ar pāra HK “Madona” - HK “Logi un Durvis” uzvarētājiem, bet HK “Jēkabpils” – ar labākajiem duelī HK “Sēļi” - HK “Huligan”. Cīņas notiks līdz divām uzvarām. Pēc tam sāksies spēles par medaļām.

Informācija par čempionāta norisi ir pieejama Jēkabpils Sporta centra mājaslapā, čempionāta spēļu rezultātiem un spēlētāju rezultativitātei var sekot līdzi Latvijas Hokeja līgas tīmekļa vietnē www.lhl.lv.

Čempionātu organizē biedrība “Sporta attīstības fonds” sadarbībā ar Jēkabpils Sporta centru.

Ar čempionāta izspēles kārtību un citiem noteikumiem var iepazīties nolikumā.

Aicinām līdzjutējus! Ieeja bez maksas.