Sports
Publicitātes foto

Sestdien, 2. oktobrī pie trešās uzvaras Latvijas Futbola 2.līgā izdevās tikt “Jēkabpils SC” komandai, kas izbraukumā ar 7:2 pieveica Balvu vienību.

Par uzvaras galveno kaldinātāju kļuva 19 gadus vecais Jēkabpils komandas uzbrucējs Salvis Petriks, kurš spēles rezultātu atklāja jau trešajā minūtē un pirmajā puslaikā guva visus piecus komandas punktus, bet otrajā – guva vēl vienus vārtus. Otrā puslaika izskaņā vienu golu iesita arī Kaspars Neverovskis un mačs noslēdzās ar rezultātu 7:2 viesu labā.

Šī bija jēkabpiliešu trešā uzvara, kas kopā ar vienu neizšķirtu rezultātu un sešiem zaudējumiem rezultātu tabulā ļauj pakāpties uz devītā pakāpiena 14 komandu konkurencē. Savukārt Salvis Petriks ar kopumā 10 gūtiem vārtiem šobrīd visas līgas uzbrucēju reitingā ierindojas augstajā dalītā 4./5. vietā.

Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs 9. oktobrī plkst. 18.00, izbraukumā tiekoties ar “AFA Olaine” komandu, kas šobrīd rezultātu tabulā ieņem septīto vietu.