Ilustratīvs attēls ar medicīnas instrumentiem

29.janvārī Jēkabpils novada pašvaldības organizētais vakcīnbuss ar mediķiem dosies uz bijušā Krustpils novada teritoriju- Kūkām, Mežāri, Atašieni un Vīpi. Vakcīnbusā iedzīvotāji aicināti veikt balstvakcināciju, bet būs iespējams saņemt arī pirmo vai otro poti pret Covid-19.
Vakcinācija brīvās rindas kārtībā plānota šādā laikā:

no plkst. 9:15 - 10:15 Kūku pagasts, Jēkabpils novads, Kūku pagasta pārvalde

no plkst. 11:00- 12:00 Mežāres pagasts, Jēkabpils novads, Mežāres pagasta pārvalde

no plkst. 13:00- 14:00 Atašienes pagasts, Jēkabpils novads, Atašienes pagasta pārvalde

no plkst. 15:00- 16:00 Vīpes pagasts, Jēkabpils novads, Vīpes pagasta pārvalde

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Nacionālais veselības dienests izplatījis aicinājumu iedzīvotājiem savlaicīgi ieplānot vakcinēšanās laiku, īpaši ņemot vērā straujā Covid- 19 vīrusa paveida Omikron izplatību, kā arī noteikto sertifikāta derīguma termiņu turpmākai pakalpojumu saņemšanai.

 

Jēkabpils novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa