Sports Jēkabpils sporta skola
sporta skola

Lai attīstītu sacensību pieredzi pašiem jaunākajiem vieglatlētiem, 11.martā Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā notika Jēkabpils Sporta skolas organizētās atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām.

Tās bija kupli apmeklētas - par medaļām cīnījās deviņu sporta skolu 144 jaunie sportisti! Mūsu audzēkņi savās vecuma grupās kopumā izcīnīja 19 godalgas.

Markusam Belousovam trīs pirmās vietas (60m/9,61s, 300m/58,65s, augstlēkšanā/1,15m, treneris Vilnis Vīksne), Ralfam Bogdanovičam 1.vieta 600m skrējienā (2:06,77s) un augstlēkšanā (1,23m), kā arī 3.vieta tāllēkšanas disciplīnā (3,67m, treneris Ainis Raubiškis). Sendijai Drozdei 2.vieta 60m skrējienā (9,57s) un 3.vieta 300m distancē (56,55s, treneris Vilnis Vīksne).

Trīs godalgas ir Ervīnam Fiļovam - 2.vieta 300m (55,99s) un 600m (2:08,56s) skrējienos, kā arī 3.vieta augstlēkšanas disciplīnā (1,10m, treneris Ainis Raubiškis). Nikolai Liepiņai (treneris Ainis Raubiškis) 1.vieta 600 metru skrējienā (2:14,03s) un 3.vieta augstlēkšanā (1,15m). Ernests Meldrājs izcīnīja 2.vietu 60m skrējienā (9,68s) un tāllēkšanā (3,42m), savukārt Olafs Veikšāns ieņēma 2.vietu tāllēkšanā (3,77m) un 3.vietu augstlēkšanā (1,10m), abi puiši ir Viļņa Vīksnes audzēkņi. Felicitai Jerofejevai 3.vieta 600m skrējienā (2:18,25s, treneris Anatolijs Macuks), bet Edvardam Teicānam 3.vieta 60m disciplīnā (9,61s, Ainis Raubiškis).

Ļoti dinamiska un piesātināta diena ar labiem rezultātiem un vērtīgu pieredzi jaunākajiem sportistiem!

Rīgā 9.martā notika sporta skolas ‘’Arkādija’’ atklātās sacensības vieglatlētikas trīscīņās U14 vecuma grupai. Starp meitenēm vislabākie rezultāti ir Katrīnai Daudzvārdei, kura vidējā trīscīņā ieguva 2.vietu- Katrīna pirmā noskrēja 60 metru distanci (8,66s), kā arī ar rezultātu 1:26,17 s 500 metru skrējienā uzstādīja Jēkabpils pilsētas rekordu. Paulai Zvaigznei 3.vieta vidējā trīscīņā, savukārt zēnu konkurencē vislabāk veicās Dāvim Līcītim, ieņemot 2.vietu, bet lēkšanas trīscīņā 2.vietu izcīnīja Vestards Kalve.

(Foto: Markuss Belousovs uz goda pjedestāla)