Jēkabpils novads Pašvadība
Domes priekšsēdētājs sveic sportistu Jāni Censoni

23.septembrī Jēkabpils novada pašvaldībā domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis sumināja Jēkabpils sporta skolas audzēkni Jāni Censoni, kurš Latvijas U17 izlases sastāvā Eiropas kausa izcīņā 3x3 basketbolā Atēnās ieguva sudraba medaļu.

Paldies par ieguldīto darbu domes priekšsēdētājs teica arī Jāņa treneriem- Andrim Čerjakam un Artūram Elksnītim.

Sveic Jāni Censoni un trenerus

Domes priekšsēdētājs R. Ragainis:
“Sveicu Jāni ar šo panākumu un izcīnīto sudraba medaļu. Saku lielu paldies viņam, kā arī abiem treneriem par ieguldīto darbu un novada vārda nešanu pasaulē. Paldies arī Jēkabpils sporta skolas vadībai un paldies vecākiem, jo šis atbalsts ir ļoti būtisks. Noteikti vēlu neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt ceļu tālāk uz nākamajām sporta virsotnēm! “

Domes priekšsēdētājs dāvināja kreklus ar lūša attēlu, novēlot, lai šis simbols palīdz doties pretī jaunām uzvarām, lai lūša izturība un spēks!

Jēkabpils sporta skolā Jānis Censonis sporta gaitas uzsāka 2015.gada pavasarī. Jānis ir savas grupas Jēkabpils komandas līderis un labākais punktu guvējs, kā arī labākais rezultatīvajās piespēlēs. Katrā spēlē izceļas ar savu produktivitāti. Kā raksturo treneri, tad vienmēr izcēlies ar milzīgu pašatdevi spēlēs un treniņos. Viņam piemīt liela uzcītība un strādīgums, gribasspēks, cīņasspars un motivācija trenēties arī individuāli. Patstāvīgi trenējas, nelaižot garām arī svētku dienas. Dēla izaugsmē ļoti daudz iegulda vecāki- vadājot uz treniņiem un sacensībām, un palīdzot, atbalstot visur, kur nepieciešams.  Arī sumināšanas pasākumā klāt bija Jāņa mamma- Anita Censone. Patlaban Jānis turpina mācības un aktīvi trenējas Ventspilī, un ir gatavs jauniem sportiskiem izaicinājumiem!

Sirsnīgi sveicam Jāni un vēlam panākumus arī turpmāk!

Jēkabpils novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa