Zīlānu iela

AS “Ceļu pārvalde” informē, ka šodien, 14.septembrī, Zīlānu ielas pārbūves 1.kārtas ietvaros pakāpeniski tiek plānota satiksmes novirzīšana no esošā asfalta seguma brauktuves kreisajā pusē (virzienā uz Zīlāniem) un svaigi ieklāto šķembu segumu brauktuves labajā pusē posmā no Ķieģeļu ielas līdz pagrieizienam uz SIA “LatGran”.

Informācijai: Zīlānu ielas pārbūves darbi tiek veikti  Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta “Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpils pilsētas Ziemeļaustrumu daļā” ietvaros.

Darbi noris atbilstoši grafikam un šogad tiks turpināti, kamēr vien ļaus laikapstākļi. Uz ziemas sezonu ielu posmi tiks sakārtoti tā, lai kustība varētu notikt pa abām ielas joslām. 
Darbus plānots pabeigt nākamā gada jūlijā. Būvdarbus abos ielas posmos veic AS “Ceļu pārvalde”, būvuzraudzību veic SIA “Latroad Group” un SIA “GEO Consultants”, bet autoruzraudzību SIA “BM projekts”.

Projektā “Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpils pilsētas Ziemeļaustrumu daļā" paredzēta Oļu ielas, Mālu ielas, Zīlānu ielas un Ķieģeļu ielas posmu pārbūve.