NVO Informācija presei Jēkabpils novads
Ilustratīva afiša

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” 30.novembrī svin pusapaļu dzimšanas dienu - 15 gadus. Jau nedēļu pirms tam ikvienam ir iespēja piedalīties orientēšanās spēlē Jēkabpils pilsētvidē, jo tieši Jēkabpils ir tā vieta, kur šobrīd biedrība mājo, kā arī šeit tā ir dibināta.

Svētki ir jāsvin kopā, tāpēc mēs aicinām piedalīties orientēšanās spēlē – uzvarētāji saņems  garšīgas balvas!

Noteikumi pavisam vienkārši – saņem dalības kartīti, apmeklē 5 kontrolpunktus, atbildi uz jautājumiem un par katru pareizo atbildi saņem uzlīmi. Aizpildīto kartīti nofotografē un ievieto mūsu facebook lapā, kur norisināsies izloze par gardām balvām.

Kā uzsākt spēli?

Dodies uz Vidusdaugavas NVO centra telpām, 2.stāvs (Brīvības 45, Jēkabpils) 26.; 29.; 30. novembrī no 10⁰⁰ – 17⁰⁰ vai jebkuru kontrolpunktu no 10⁰⁰ – 17⁰⁰ un saņem dalības kartīti.

Viena ģimene/komanda var izņemt vienu kartīti.

Kad sākas orientēšanās spēle?

Spēle sākas 26.novembrī un notiek līdz 30. novembrim (ieskaitot).

 

Kur meklēt kontrolpunktus?

🍶Beziepakojuma/mājražojumu veikals “Klētnīca” (Akmeņu iela 9, Jēkabpils)

🍕Picērija Itālis (Brīvības iela 146, Jēkabpils)

🍔Kafejnīca “Ģimenes Pietura” (A.Pormaļa iela 14, Jēkabpils)

🥐Kafejnīca “Gaļas Nams” (Viestura iela 35, Jēkabpils)

🍽Kafejnīca “Ķēķis” (tc Aura, Nākotnes iela 2, Jēkabpils)

Kas un kādus jautājumus uzdos dalībniekiem?

Jautājumi sagatavoti par Vidusdaugavas NVO un atbildes viegli atradīsi mūsu mājaslapā (www.vidusdaugavasnvo.lv) un sekojot mums facebook.

 

Kā piedalīties izlozē un kad tā notiks?

Savu aizpildīto kartīti nofotografē un pievieno zem facebook ieraksta mūsu lapā

https://www.facebook.com/1073271192718117/posts/4978567972188400/.

Izloze notiks 1.decembrī. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

 

Kādas būs balvas?

Izlozētas tiks 3 gardas balvas. Esam priecīgi sadarboties ar T/C "AURA", kas nodrošina lielo balvu. "Picērija Itālis" dāvina 20€ dāvanu karti gardai picai, un kafejnīca "Ģimenes Pietura" dāvina lielo burgeru.

 

Esiet aktīvi, aiciniet radus un draugus, jo arī kontrolpunktos jūs gaidīs pārsteigumi!

Seko jaunākajai informācijai Vidusdaugavas NVO centrs mājaslapā www.vidusdaugavasnvo.lv un mūsu sociālajos tīklos! Būs iespējas, un mēs satiksimies!

 

UZZIŅAI PAR MUMS!

Vai zini, kā tas sākās? "Vidusdaugavas NVO centrs" vēsturiski tika izveidots kā biedrība 2006. gadā ar nosaukumu "Jēkabpils NVO resursu centrs", apvienojot 12 juridiskus biedrus. 2007.gadā biedrībai tika piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Šobrīd, 2021.gadā, centrs darbojas, jau apvienojot 42 dažādu darbības profilu nevalstiskās organizācijas un privātpersonas. Kopš 2012.gada biedrības priekšsēdētāja ir Agita Pleiko. Savukārt biedrības valdē darbojušies tādi zināmi jēkabpilieši, kā Roberts Aišpurs, Aleksandrs Kalniņš, Līga Midzene, Inita Zarkeviča, Lilija Ražinska, Ligita Upīte u.c.

Šo 15 gadu laikā daudz kas piedzīvots, satikti daudzi neaizmirstami cilvēki un realizēti fantastiski projekti, saņemtas balvas, gūta pieredze. Biedrība Jēkabpilī aizsākusi starptautisko jaunatnes Erasmus+ programmas projektu realizēšanu. Pie mums viesojušies brīvprātīgie no tādām valstīm, kā Rumānija, Armēnija, Azerbaidžāna, Spānija, Ukraina, Francija, Armēnija, Lietuva, Polija, Austrija. 2015.gadā saņemta balva "Uzlecošā zvaigzne" no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras par Eiropas brīvprātīgā darba projekta “Volunteers change Jēkabpils” realizāciju. Bet sadarbojoties ar Nodarbinātības Valsts aģentūru, savu pirmo darba pieredzi biedrībā guvuši gandrīz 80 jaunieši. Par atpazīstamu zīmolu vairāku gadu ilgumā kļuvusi akcija “Brīvprātīgais uz 1 dienu”, kas ļauj brīvprātīgo darbu izmēģināt jebkura vecuma iedzīvotājiem.
 

Kopš 2017.gada biedrībai izveidota struktūrvienība – SR Dienas centrs "Kopā būt". Šobrīd Dienas centra darbā iesaistījušies pārsvarā seniori, lai gan ir arī aktivitātes ģimenēm ar bērniem, jauniešiem. Centra darbību atbalsta Jēkabpils novada pašvaldība, un paldies par šo sadarbību!


Ikkatrs, kurš šķērsojis Vidusdaugavas NVO centra slieksni, katra ideja, kas realizēta, un ikviens notikums mūs ir veidojis par biedrību, kāda esam tagad. Mūsu NVO centrā darbojušies daudzi patiesi talantīgi cilvēki. Vai esi viens no viņiem? Padalies biedrības Facebook konta komentāros ar to – uzraksti: kas un kādas atmiņas Tevi saista ar mūsu NVO!
 

Vidusdaugavas NVO centrs