Sports Informācija presei Jēkabpils
Emīls skrien

Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēža 10.un 11.februārī uzņēma spēcīgākos U18 un U20 vecuma grupas vieglatlētus, lai noskaidrotu čempionus telpās un Jēkabpils Sporta skolas atlēti izcīnīja četrus titulus .
EMĪLS LAMBA- divkārtējs čempions U18 vecuma grupā! 400 metru skrējienā Emīls ar fantastisku rezultātu 49,64 sekundes uzstādīja ne tikai personīgo rekordu un sezonas labāko rezultātu Latvijā, bet arī pārliecinoši izpildīja normatīvu uz Eiropas Jaunatnes Olimpisko festivālu, kas 23.-27.jūlijā risināsies Slovēnijā! Otru zeltu čempionātā Emīls izcīnīja 200 metru skrējienā, uzrādot 22,60 sekundes. EDVARTS EGLĪTIS- čempions augstlēkšanas disciplīnā, pieveicot 2,01 metru un jāpiebilst, ka Edvarts ir uzvarējis jau vairāk kā desmit čempionātos. DAGMĀRA MIDZENE izcīnīja vicečempiones titulu augstlēkšanas discplīnā (1,73m), abu augstlēcēju treneris ir Ainis Raubiškis. Paldies visiem sportistiem un viņu treneriem par cīņu!

Informāciju sagatavoja Ilona Žurila, Jēkabpils Sporta skolas izglītības metodiķe