Jēkabpils sporta skola Sports
vieglatlēti

No 11.līdz 15.augustam Polijas pilsētā Krakovā notika starptautiskās sacensības ‘’Athletics Unlimited Games’’. Tas ir pasākums ar mērķi sniegt 2009.- 2010.gados dzimušajiem zēniem un meitenēm pieredzi dalībai starptautiskās sadraudzības sacensībās stadionā, kuras balstās uz vieglatlētikas disciplīnu elementiem, veidojot grandiozu sporta festivālu.

Sporta pasākuma dalībnieku galvenais uzdevums - strādājot komandā un atbalstot vienam otru, sasniegt visaugstākos rezultātus dažādās vieglatlētikas disciplīnās.

Dalībnieku atlase uz šīm sacensībām notika Latvijas U14 čempionātā, kas notika Baldonē. Ar mūsu audzēkņiem, kas izcīnīja tiesības pārstāvēt Latviju šajā pasākumā, uz Poliju devās treneris Aivars Noris - ‘’Desmit valstu komandu konkurencē lieliski nostartēja Latvijas izlase, kas kopvērtējumā, zaudējot Polijai un Horvātijai, ieguva 3.vietu. Pie bronzas medaļām tika četri Jēkabpils Sporta skolas vieglatlēti - Paula Zvaigzne, Elza Eglīte, Katrīna Daudzvārde un Mārtiņš Renāts Jukšs! Tas ir lielisks jauno sportistu panākums, treneri ar jums lepojas un novēl vēl lielākus panākumus!’’

Apsveicam jaunos vieglatlētus un viņu trenerus Aivaru Nori un Aini Raubiški ar rezultātiem!