Izglītojoša nodarbība "Metožu karuselis"

Saulainajā 15. septembrī, projekta “KOPĀ vienā virzienā” ietvaros, Zasas kultūras namā norisinājās praktiskais seminārs “Metožu karuselis”, kuru vadīja Izglītojošo spēļu un metožu asociācija. Seminārā tikās jaunā Jēkabpils novada pedagogi, karjeras konsultanti, jaunatnes lietu speciālisti un citi interesenti, lai gūtu jaunas idejas un iedvesmu turpmākajam darbam.

Semināra sākumā koučs un grāmatas “52 patiesības” autore Kristīne Vilcāne īslekcijā “Dzīves jaudu meklējot” stāstīja, kā censties saglabāt možumu, motivāciju un kā neļaut sev nolaist rokas pārmaiņu priekšā. Tālāk sekoja psiholoģes, kouča un mācību vadītājas Nataļjas Gudakovskas īslekcija par neformālās izglītības metožu un spēļu izvēlēšanos, izmantošanu un to piemērošanu dažādiem apstākļiem. Pēc īslekcijām asociācija iepazīstināja dalībniekus ar savām izgatavotajām spēlēm, ar iespēju tās arī iegādāties. Semināra otrajā daļā dalībnieki piedalījās darbnīcās, praktiski izmēģinot dažādas spēles un to izmantošanas veidus.

Paldies Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas pārstāvēm par azartiskumu un palīdzēšanu izrauties no ikdienas steigas! Paldies dalībniekiem par fantastisko un radošo kopā būšanu!

Projekts “KOPĀ vienā virzienā” tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma.

 

Projekta "Kopā vienā virzienā" logo