Datums 1. maijs, 2021 – 15. jūlijs, 2021
Laiks8.00–23.59
Vieta Jēkabpils un apkārtne
Izaicinājums “Jēkabpils 351 km”

Piedalies iaicinājumā “Jēkabpils 351 km” – krāj kilometrus un iepazīsti jauno Jēkabpils novadu!

Turpinot aizvadītajā gadā aizsākto akciju svinēt Jēkabpils pilsētas dzimšanas dienu kustībā, Jēkabpils sporta centrs izsludina jaunu izaicinājumu – “Jēkabpils 351 km”. Dalībnieki tiek aicināti līdz 15. jūlijam krāt kilometrus skrienot, ejot un braucot ar velosipēdu un tādā veidā iepazīt jauno Jēkabpils novadu. Visi, kas izaicinājumu pieveiks, saņems medaļas.

Kuru šī brīža novadu – Jēkabpils, Krustpils, Aknīstes, Viesītes vai Salas – iedzīvotāji būs visaktīvākie un sakrās visvairāk kilometru?

Noteikumi ir ļoti līdzīgi kā iepriekš:

  • reģistrējies izaicinājumam līdz 1. jūnijam, aizpildot anketu – https://forms.gle/PnNqBiGpkTYSATAK7;
  • krāj kilometrus skrienot, ejot un braucot ar velosipēdu;
  • fiksē pieveiktos kilometrus kādā no sporta aplikācijām;
  • krāj kilometrus individuāli, ar ģimeni vai pārstāvot organizāciju (ģimenes un organizācijas saņem vienu kopīgu medaļu);
  • kilometrus krāj līdz 15. jūlijam. Tad, kad ir kopā sakrāts 351 km, iesniedz atskaites anketu – https://forms.gle/n1jLFB2oRrYGyBKw9;
  • saņem savu medaļu Sporta svētkos 7. augustā Jēkabpils Mežaparkā vai Jēkabpils sporta hallē.

Aicinām iepazīt jauno Jēkabpils novadu un dalīties ar savu aktivitāšu fotogrāfijām sociālajos tīklos, atzīmējot ierakstā @Jēkabpils sporta centrs un lietojot #Jēkabpils351km vai arī sūtīt uz e-pastu lasma.irsa@jekabpilssc.lv. Interesantāko un iedvesmojošāko ierakstu autorus apbalvosim ar brīvbiļetēm uz dažādām sporta aktivitātēm.

Lūdzu, iepazīstieties ar pasākuma NOLIKUMU!