Iespējas un aktivitātes jauniešiem aprīlī

Aicinām Tevi uz pikniku "Notici sev", kurā:

  • būsim dabā mazliet citādāk;
  • rīkosim kopīgu pikniku;
  • īstenosim dažādas aktivitātes;
  • mācīsimies ieraudzīt sevi.

Pikniks notiks 12.aprīlī plkst. 16.00 Marinzejas muižas parkā. Piesakies, zvanot vai rakstot  28311364 (Angelīna).

-------------------------------

13. aprīlī plkst. 14.00 bērni un jaunieši tiek aicināti uz gardo pēcpusdienu, kas notiks Viesītes jauniešu telpās. Kopīgi gatavosim un ēdīsim gardas vafeles, ko papildināsim ar dažādām garšīgām piedevām. Dzersim siltu dzērienu un labi pavadīsim laiku.

-------------------------------

Pietura, tā ir ciemata vizītkarte, tāpēc Lielās talkas 2023 ietvaros nokrāsosim pieturas soliņus, lai gan mums, gan Zasas viesiem ir patīkami tur uzturēties. Nāc 15. aprīlī plkst. 11.00 uz Zasas pieturu un paveiksim šo darbiņu kopā! Ņem līdzi gumijas cimdus, kuru nav žēl, un, ja kāda nevajadzīga mājās mētajās, arī krāsošanas otu.

-------------------------------

Aicinām tevi pārbaudīt savu veiksmi, intuīciju un zināšanas kahoot erudīta čempionātā. Erudīts tiks sadalīts 3 kārtās. Katrā kārtā tiks aplūkotas 5 dažādas tēmas, piemēram, ģeogrāfija, mūzika, kino, personības u.c. Čempionātā tiks apbalvots katras kārtas labākais un kopvērtējuma Top 3, tāpēc vērtīgi piedalīties visās kārtās.

Visas trīs kahoot erudīta čempionāta kārtas notiks Kūku bibliotēka. Otrā kārta norisināsies 17.aprīli plkst.14.30. Noslēdzošā kārta norisināsies 24.aprīlī plkst.14:30.

Nāc, un paņem līdzi savus draugus, būs interesanti!

-------------------------------

20. aprīlī plkst. 14.00 bērni un jaunieši tiek aicināti uz Kahoot viktorīnu pēcpusdienu, kas notiks Viesītes jauniešu telpās. Pildīsim dažādas viktorīnas par pavasari un noskaidrosim cik zinoši Jūs esat. Nāc un piedalies!

-------------------------------

Zasas tautas namā 21. aprīlī plkst. 18.00 Zasas jaunieši aicina uz Jēkabpils novada jauniešu sadraudzības vakaru “VIPiņš”. 1. daļā nopietni nenopietns erudīts ar jautriem jautājumiem un uzdevumiem. 2. daļā - spēles un diskotēka līdz 22.00. Pieteikšanās pie sev tuvākā jaunatnes darbinieka (kontakti: www.jauniesivar.lv). Vairāk informācijas: 29 354 160 (Eva). Tiekamies!

-------------------------------

Aicinām jauniešus piedalīties Lielās talkas ciema sakopšanā! Šī gada 22. aprīlī ieskandināsim Lielās talkas dienu Salas ciemā. Kopīgiem spēkiem dosimies pastaigā, salasot ceļmalās esošos atkritumus. Ņem līdzi darba cimdus un tiekamies plkst. 11.00 pie Salas sporta zāles.

-------------------------------

22. aprīlī plkst. 11.00 Jēkabpils Sporta hallē, Jēkabpils Jauniešu dome rīko ikgadējo sporta pasākumu “Sporta diena 2023”. Pasākums aktīva dzīvesveida atbalstam un lokālo sporta entuziastu izklaidei.

Jauniešiem būs iespēja piedalīties divās disciplīnās - volejbolā (jauktā tipa komandas) un 3x3 basketbolā (bez ierobežojumiem). Ja esi vecumā no 13 līdz 25 gadiem, tad esi laipni lūgts piedalīties ar savu komandu!

Pieteikšanās anketa komandām ir pieejama gan QR kodā, gan Jēkabpils jauniešu domes instagram kontā. Pieteikšanās līdz 19. aprīlim.

Jautājumu gadījumā sazinies ar Jauniešu domi sociālajos tīklos vai rakstot: jauniesudomejekabpils@gmail.com

-------------------------------

26. aprīlī plkst. 16.00 aicinām bērnus un jauniešus uz filmu vakaru Viesītes jauniešu telpās. Filma, lieliska atmosfēra un pozitīvi pavadīts laiks kopā. Ņem līdzi draugus, sev tīkamus našķus un pievienojies!

-------------------------------

26. aprīlī plkst. 16.00 Rubenes tautas namā jaunieši aicināti piedalīties stratēģiskajā spēlē “Mafija”. “Mafija” ir stratēģiska detektīvspēle, kurā jāatklāj, kurš ir labais, bet kurš naktī apciemo miermīlīgos pilsoņus. Aicināti visi - gan tie, kas ir spēlējuši, gan tie, kam šī spēle ir jaunums.

-------------------------------

Aicinām visus interesentus uz Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra Aknīstes struktūrvienības telpām, lai caur spēlēm vairāk uzzinātu par Franciju. Ja tu neko nezini par Franciju vai franču valodu, neuztraucies, jo iepriekšējās zināšanas šeit nebūs nepieciešamas. Nodarbība notiks angļu valodā. Gaidīsim jebkura vecuma interesentus. J’espere te voir le 27.04. a 15.30!

Vairāk informācijas jauniešu Facebook un Instagram kontos, kā arī www.jauniesivar.lv !

Sporta diena 2023