Mārpukites

Aplūko savu ciematu tuvāk un baudi vasaras sauli, piedaloties foto orientēšanās! No 12. - 18. jūnijam aicinām Brodu, Vidsalas, Vandānu, Dunavas, Rubeņu, Zasas un Leimaņu jauniešus rakstīt uz nr. 29 354 160 (Eva) un saņemt karti ar uzdevumiem. Kartē tiks norādītas vairākas vietas no tava ciemata, kuras būs jāatrod un pie kurām būs jānofotografējas, kā arī papilduzdevumi. Ziņā norādi dalībnieku skaitu un apdzīvotās vietas nosaukumu. Uzdevumus vari pildīt gan individuāli, gan ar draugiem.

Visas komandas, kuras būs izpildījušas visus uzdevumus, piedalīsies pārsteiguma balvas izlozē. Iesūtītās fotogrāfijas var tikt izmantotas aktivitātes publicitātes materiālos.

-------------------------------

Aicinām jauniešus 20. jūnijā plkst. 14.00 piedalīties piknikā Līgo laukumā, Atašienē, kurā būs gan sporta aktivitātes, gan dažādas spēles, gan laiks sarunām pie uzkodu galda. Būs arī iespēja uzzināt interesantas lietas par dažādām jauniešu iespējām. Ņem līdzi draugu un tiekamies!

-------------------------------

22. jūnijā plkst. 14.00 aicinām jauniešus tikties pie Zasas jauniešu telpām, lai kopā dotos Jāņu zāļu meklēšanā. Pēc vēlēšanās arī sapīsim vainadziņus Jāņu svinībām!

-------------------------------

28. jūnijā plkst. 16.00 aicinām tikties jauniešus Rubeņos, Saules skvērā, lai dotos pastaigā pa tuvāko apkārtni. Jautrākai pastaigai pildīsim dažādus uzdevumus un pēc tam kopā pacepsim desiņas un atgūsim spēkus.

-------------------------------

“Lauku partnerības Sēlija” projekta “Izzini sevi – iepazīsti citus!” ietvaros jūnijā jauniešiem notiks divas aktivitātes.

13. jūnijā plkst. 12.00 Viesītes jauniešu telpās notiks aktivitāte “Mana publiskā balss”, kuras laikā tiksimies ar TV personību Mārtiņu Spuri, kurš dalīsies savā dzīves stāstā un pieredzē par veiksmīgu publisko komunikāciju. Jaunieši saņems padomus kā kontrolēt savas emocijas uzstāšanās laikā, kā nebaidīties paust savu viedokli un būt pārliecinātiem par sevi, uzstājoties publiski.

30. jūnijā plkst. 18.00 Zasas sporta laukumā notiks “Nakts volejbola turnīrs”.  Volejbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem Jēkabpils novada jauniešu vidū. Vairāk informācijas par turnīru sekos tuvāk pasākuma norises datumam.

Projektu īsteno biedrība “Lauku partnerība Sēlija” sadarbībā ar Jēkabpils novada pašvaldību. Projektu finansiāli atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA)  Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.–2025. gadam ietvaros.

Vairāk informācijas jauniešu Facebook un Instagram kontos, kā arī www.jauniesivar.lv !

Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra