Jaunatne Jēkabpils novads
jaunieši

2. martā Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrā notiks apmācības novada skolēnu pašpārvaldēm “Pašpārvaldes kods”. Uz apmācībām aicināti 3 pārstāvji no katras pašpārvaldes. Apmācības grupu darbos apskatīsim tēmas, kas palīdz veidot spēcīgu pašpārvaldi un tās dalībniekus, kā pasākumu plānošana, sadarbība, līdzdalība un savu spēju apzināšanu.  

-------------------------------

10. martā plkst. 17:00 Zasas jauniešu telpās uzsāksim pavasara brīvlaiku ar foršu atpūtas vakaru jauniešiem. Pagatavosim tiktok kesadiljas un skatīsimies sev mīļas filmas.

-------------------------------

14. martā plkst. 16.00 Viesītes jauniešu telpās aicinām bērnus un jauniešus uz filmu vakaru. Filma, lieliska atmosfēra un pozitīvi pavadīts laiks kopā. Ņem līdzi draugus, sev tīkamus našķus un pievienojies!

-------------------------------

Sievišķīgs sveiciens meitenēm 15. martā plkst. 14:00 Rubenes t.n. pagrabiņā (ieeja no aizmugures). Aicinām pieteikties meitenes (vecumā no 13 - 25 g.v.) skrubīšu un šokolādes gardumu darbnīcā. Visi materiāli tiks sarūpēti. Nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās - 29354160 (Eva).

-------------------------------

Aicinām Tevi skolēnu pavasara brīvlaiku pavadīt interesanti un radoši. Nāc uz jauniešu telpām “Koklēs” Variešos 15. martā no plkst. 11:00 – 13:00, kur kopā ar Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra jaunatnes darbiniecēm varēs radīt sev pavasara sajūtu, kā arī aktīvi un radoši pavadīt laiku.

-------------------------------

22. martā plkst. 14:30-16:00 Kūku bibliotēkā notiks sarunu un kahoot pēcpusdiena. Jauniešiem būs iespēja pierādīt savas zināšanas un iegūt gardu balvu trīs dažādās Kahoot spēlēs. Spēlei nepieciešams būs tikai personīgais mobilais telefons.

-------------------------------

22. martā plkst. 15:30 Rubenes t.n. 2. stāvā notiks atpūtas vakars jauniešiem. Pagatavosim tiktok kesadiljas un skatīsimies sev mīļas filmas.

-------------------------------

23. martā plkst. 14:00 Viesītes jauniešu telpās notiks atslēgu piekariņu radošā darbnīca. Katrs pats varēs izveidot sev tīkamu un unikālu atslēgu piekariņu no Hama Bead. Ņem līdzi draugu un tiekamies!

-------------------------------

Jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem aicināti piedalīties komandu orientēšanās skrējienā “Zemes stunda Salā 2023”, kas tapis sadarbībā ar Jēkabpils novada Sporta centra sporta darba organizatoru Pēteri Krastiņu. Aicinām reģistrēt komandu 3-5 jauniešu sastāvā, kur vismaz 1 jābūt meitenei, rakstot uz tālruni 25712909 (Linda). Sīkākai informācijai lūgums sekot jauniešu sociālajos tīklos.

Dalība aktivitātē ir bez maksas. Līdzi obligāti jāņem lukturītis katram skrējējam!

-------------------------------

28. martā plkst. 14:00 bērni un jaunieši tiek aicināti uz radošo pēcpusdienu, kas notiks Viesītes jauniešu telpās. Veidosim Lieldienu dekorācijas un labi pavadīsim laiku.

-------------------------------

Heya, vēlies pavadīt ar draugiem kopā lielisku vakaru? 30.martā plkst. 16:00 Atašienes jauniešu telpās notiks jauniešu filmu pēcpusdiena. Ņem līdzi draugus un tiekamies!

Vairāk informācijas jauniešu Facebook un Instagram kontos, kā arī www.jauniesivar.lv !

Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra
Jaunatnes darbinieces