Jēkabpils novads Jauniešiem
Jaunieši brīvajā laikā

Janvāra mēnesī brīvprātīgā Luise organizēs novada jauniešiem darbnīcas, kurās apgūsim, kā pagatavot gardus un veselīgus smūtijus. Visi materiāli tiks nodrošināti.

Darbnīcu vietas un laiki:

  • 25. janvārī plkst. 16:00 Rubenes tautas namā;
  • 27. janvārī plkst. 16:00 Zasas jauniešu telpās.

-------------------------------

 

Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrā katru ceturtdienu plkst. 17.00 aicinām ikvienu interesentu uz vācu valodas nodarbībām, kuras vadīs Luise, brīvprātīgā jauniete no Vācijas. Būs iespēja apgūt vācu valodas pamatzināšanas un uzlabot jau esošās zināšanas. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Jaunatnes lietu speciālisti - 26001913.

__________________

 Šogad tiešām tiekam lutināti ar sniegu, kas nozīmē, ka ir izcili laikapstākļi, lai nodotos ziemas priekiem! Piedalies konkursā un padalies ar mums ar fotogrāfijām, kur baudi ziemas priekus. Spilgtākajām bildēm pārsteigumu balvas. Fotogrāfijas sūti uz e-pastu: eva.sele@edu.jekabpils.lv vai numuru: 29 354 160.

-------------------------------

26. janvārī Viesītes jauniešu telpās no plkst. 14:00 - 16:00 notiks T-krekliņu apgleznošana. Paņem līdzi sen aizmirstu krekliņu baltā vai gaišā krāsā un kopā mēs to padarīsim košu un skaistu. Pārējais būs sarūpēts.

-------------------------------

 27.janvārī plkst. 14:30 Atašienes jauniešu telpās norisināsies galda spēļu turnīrs. Ja esi spēļu cienītājs, ja vēlies iemācīties jaunas spēles, iegūt jaunus domu biedrus, vai vienkārši piedalīties, nāc uz jauniešu telpām.

-------------------------------

 Turpinām iesākto tradīciju un katra mēneša pēdējā piektdienā tiekamies Jauniešu vakarā. 27.janvārī plkst. 17.00 Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrā dažādas neformālas aktivitātes jauniešiem.

Vairāk informācijas jauniešu Facebook un Instagram kontos, kā arī www.jauniesivar.lv !
 

Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra
Jaunatnes darbinieces