Pasākums Sports Jēkabpils novads
karnevals

Kopā ar slidotāju priecīgajiem smiekliem, hokejistu virtuozajiem nūju vēzieniem un sniegpārslu baltumu aiz loga arī Jēkabpils sporta halles ledus arēnu lēnām pārņem svētku gaidīšanas prieks. Krāsaini, atraktīvi un jautri svētkus satiksim ceturtdien, 23. decembrī, un ceturtdien, 30. decembrī, kad ledus hallē risināsies “Karnevāls uz ledus”! Plkst. 18.00 uz pasākumu tiek aicinātas ģimenes*, bet plkst. 20.00 notiks atvērtā slidošana**. 

Apmeklētāji tiek aicināti ierasties tērpti kostīmos, pilnām saujām laba garastāvokļa un kabatās saslēptiem jokiem. Jūs sagaidīs sporta talismans lūsis Lūsija, ikviens varēs piedalīties dažādos konkursos un laimēt balvas, nofotografēties un baudīt slidošanas prieku svētku atmosfērā. Turklāt atraktīvāko tērpu īpašnieki saņems pārsteiguma balvas. 

Lai svētki izdotos, ir jāņem vērā vairākas būtiskas lietas:a

  • slidu skaits nomā ir ierobežots, tādēļ tiem, kam nepieciešamas slidas, lūdzam zvanīt pa tālr.: 25917332 un tās rezervēt uz konkrēto „Karnevāls uz ledus” laiku; 
  • *atvērtā slidošana ģimenēm ir pieejama vecākiem ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu kopā ar bērniem līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta;
  • **atvērtā slidošana ir pieejama apmeklētājiem ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kā arī bērniem no 12 gadiem, uzrādot testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu.

Dalības maksa “Karnevālā uz ledus” ir € 3, slidu noma - € 2, ķiveres noma - € 1. Skolēniem, studentiem, personām ar invaliditāti, pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) slidošanai tiek piemērota 20% atlaide. Pirmsskolas vecuma bērniem dalība ir bez maksas.

Halles apmeklējuma laikā (arī ģērbtuvēs!) visiem jāvalkā mutes un deguna aizsegi, tos drīkst noņemt tikai slidošanas laikā. Ierodoties, lūdzu, sagatavojiet uzrādīšanai Covid-19 sertifikātus, testu rezultātus vai citu atbilstošu informāciju, kā arī personu apliecinošus dokumentus!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Irša

Jēkabpils sporta centra

vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste