Karogi uz tlita Jēkabpilī

Pirmdien, 7.novembrī
domes vadības sanāksmes par novada teritorijā veicamajiem darbiem;
vietnieks veselības un sociālo pakalpojumu jautājumos Aivars Vanags kopā ar Rubenes pagasta saimniecības vadītāju apsekos Kaldabruņas skatu platformas teritoriju, lai plānotu tās tālāko attīstību.

Otrdien, 8.novembrī 
domes vadības un speciālistu iknedēļas sanāksme par Ukrainas bēgļu uzņemšanu novadā.

Trešdien, 9.novembrī
Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis Rīgā piedalīsies Latvijas Lielo pilsētu asociācijas sanāksmē.

Ceturtdien, 10.novembrī
plkst. 10.00 Finanšu komitejas sēde.

Piektdien, 11.novembrī
plkst.9.00 domes vadības ik nedēļas preses konference medijiem;

plkst.13.00 Kalna pagastā vietnieks veselības un sociālo pakalpojumu jautājumos Aivars Vanags piedalīsies piemiņas vietas un informatīvās plāksnes nacionālajiem partizāniem atklāšanā;

novada domes vadība piedalīsies 11. novembra Lāčplēša dienas lāpu gājienā. Jēkabpili šajā dienā izgaismos lāpu liesmu ceļš – pulcēšanās gājienam plkst.17.00 Kļavu ielā pie Kena parka, Lāčplēša dienas lāpu gājienā no Kena parka līdz piemineklim “Kritušiem par Tēviju” dosimies plkst. 17.30. Lāpu gājienu uzsāks zemessargi un jaunsargi, kā arī Krustpils kultūras centra pūtēju orķestris “Krustpils”. Gājienā dosies bērni, jaunieši un skolotāji no Jēkabpils skolām. Aicinām ikvienu ņemt līdzi savu lāpu un pievienoties Lāčplēša dienas Lāpu gājienam! Piemiņas brīdis pie pieminekļa “Kritušiem par Tēviju” plkst. 18.00. 


!!! Lūdzam vērst uzmanību, ka 11. novembrī no plkst. 17.20 līdz 19.00 būs slēgts posms Rīgas ielā no Ozolu ielas līdz Madonas ielai. Kā arī Lāčplēša dienas gājiena laikā var būt apgrūtināta satiksme Kļavu ielā, Daugavas tilta posmā un Rīgas ielā.
!!! Veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanas maršrutos 11.11.2022. laika posmā no 17:30 - 19:30. Lāpu gājiena un piemiņas brīža laikā pie pieminekļa "Kritušiem par Tēviju", sabiedriskā transporta maršruti tiek novirzīti pa Ozolu, Kavalērijas, Pils rajona un Varoņu ielām.
 

Vairāk par pašvaldības aktualitātēm uzzini novada pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv
Seko mums:
www.facebook.com/JekabpilsLV
www.instagram.com/JekabpilsLV
www.twitter.com/JekabpilsLV
www.draugiem.lv/JekabpilsLV

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa