karogs

Pirmdien, 17. oktobrī
Latvijas pilsētu un novadu izglītības iestādēs sākas ikgadējā Karjeras nedēļa. Ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” skolēni aicināti izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas, piedaloties daudzveidīgās aktivitātēs. Šogad Karjeras nedēļas īstenošanā iesaistīsies vispārējās un profesionālās izglītības iestādes no vairāk nekā 40 Latvijas pilsētām un novadiem. Arī Latvijas pilsētu un novadu vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs notiks daudzveidīgi izzinoši pasākumi - diskusijas, radošās darbnīcas, tikšanās ar uzņēmumu un augstskolu pārstāvjiem, skolu absolventiem un skolēnu vecākiem. Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, ko VIAA organizē sadarbībā ar Latvijas pilsētām un novadiem.  

 

Otrdien, 18. oktobrī
Jēkabpils novadu vizītē apmeklēs Valsts prezidents Egils Levits. Apmeklējuma laikā E. Levits tiksies ar Jēkabpils novada pašvaldības domes vadību un deputātiem, kā arī apmeklēs uzņēmumus “Aija Audio” un “Brodoor”, kā arī uzņēmumu “Jēkabpils PMK”, kur ar uzņēmuma vadību pārrunās uzņēmējdarbības aktualitātes. Pēcpusdienā Valsts prezidents Egīls Levits ar jauniešiem diskutēs par Satversmē iekļautajām vērtībām debašu cikla “#Satversmei100: vērtības nākotnei” piektajā diskusijā “Mana valsts – mana vara. Kā ietekmēt šodienu un veidot Latvijas rītdienu?” Tāpat Jēkabpilī E. Levits tiksies ar Sēlijas nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, kuri aktīvi kopj un popularizē sēlisko identitāti; 

plkst.11.00 Jelgavas novadā notiks Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomes sēde, kurā no Jēkabpils novada pašvaldības piedalīsies Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas priekšsēdētāja Līga Kļaviņa. Sēdes darba kārtība: par grozījumiem Zemgales plānošanas reģiona 2022. gada Darba plānā, pārskats par Zemgales plānošanas reģiona administrācijas ieviestajiem projektiem 2019-2022., par dalību projektā Ilgtspējīga un iekļaujoša izaugsme Eiropā attīstot pieaugušo izglītību (ESSIAE), projekta “Atver sirdi Zemgalē” progresa ziņojums, informācija par projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” papildus aktivitātēm. 
 

Trešdien, 19.oktobrī
plkst.15.00 Domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis sasaucis Apbalvojumu  komisijas sēdi. 

 

Piektdien, 21. oktobrī
plkst. 13.00 Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) organizē biedru sanāksmi, kuras laikā paredzēta tikšanās ar Valsts zemes dienesta pārstāvjiem. Sanāksmē piedalīsies Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers.  

 
Jēkabpils novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa