Informācija presei Pasākums Sports
Skats no futbola sacensībām

Sestdien, 24. jūlijā, plkst. 17.00 Jēkabpils stadionā uz kārtējo Latvijas futbola 2. līgas spēli pulcējās futbolisti un viņu līdzjutēji. Par uzvaru cīnījās “Jēkabpils SC” un FK “Staiceles bebri” komandas.

Arī šajā mačā jēkabpilieši pie uzvaras diemžēl vēl netika. Spēles sākumā iniciatīvu savās rokās ņēma viesi, un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:2 staiceliešu labā.

Otrajā puslaikā viesi guva vēl vienus vārtus, panākot 0:3. Uz maiņu laukumā devās Oskars Zeps, un mājiniekiem sāka veikties labāk. Oskars izcīnīja pirmo golu savai komandai, un tūlīt pat minūtes laikā vēl vienu iesita Aigars Liņģis, panākot jau daudz patīkamāko 2:3. Lai gan Oskars savas komandas labā guva vēl vienus vārtus, tomēr viesi bija pārāki, un jēkabpilieši spraigā cīņā piekāpās FK “Staiceles bebri” ar rezultātu 3:4.

Pēc aizvadītiem diviem mačiem jēkabpilieši vēl pie uzvaras nav tikuši un līgas rezultātu tabulā 14 komandu konkurencē atrodas 11. vietā. Viss vēl priekšā! Nākamo spēli “Jēkabpils SC” aizvadīs 14. augustā, kad plkst. 16.00 Jēkabpils stadionā uzņems “Caramba Rīga” komandu.

Ieeja uz spēlēm ir bez maksas. Spēli stadionā var vērot tie līdzjutēji, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Jēkabpils stadionā ir atļauts vienlaicīgi atrasties līdz 300 skatītājiem.