Mēnešalga:
līdz 900 eiro
Valsts pārvalde
Atrašanās vieta:
"Vecmuiža", Asare, Asares pag., Jēkabpils nov.

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Jēkabpils novada pašvaldība (reģistrācijas numurs 90000024205) aicina darbā  saimniecības vadītāju Asares pagasta pārvaldē (uz nenoteiktu laiku)

 

Galvenie pienākumi:

1.    Plānot Asares un Gārsenes pagasta teritorijas apsaimniekošanas pasākumus (organizēt ceļu, ielu, parku, skvēru, zaļo zonu, ietvju, kapsētu, uzturēšanu), nodrošināt un kontrolēt plānoto darbu izpildi.

2.    Nodrošināt apkures saimniecības darbību Asares un Gārsenes pagastā (nodrošināt apkures iekārtu tehnisko kārtību, nepieciešamo materiālu sagādi un izlietošanas kontroli).

3.    Plānot Asares un Gārsenes pagasta nekustamo īpašumu apsaimniekošanas pasākumus (organizēt ēku un būvju uzturēšanu), nodrošināt un kontrolēt plānoto darbu izpildi.

 

Prasības pretendentiem:

  1. Vismaz vidējā profesionālā izglītība;
  2. Labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību;
  3. B kategorijas autovadītāja apliecība;

 

Piedāvājam:

1.  Stabilu, atbildīgu un interesantu darbu;

2.  Iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;

3.  Profesionālus un pretimnākošus kolēģus;

4.  Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu līdz 900 eiro apmērā;

 

Pieteikumam jāsatur:

1.Motivēta pieteikuma vēstule un dzīves gaitas apraksts CV;

2.Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

 

Pieteikums  līdz 2022.gada 27.janvārim jāiesniedz Jēkabpils novada Klientu apkalpošanas nodaļā, Brīvības ielā 120, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā vai sūtot elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pastu: pasts@jekabpils.lv 

 

Tālrunis informācijai 26389739

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Jēkabpils novada pašvaldība informē, ka Jūsu pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Jēkabpils novada pašvaldības privātuma politiku.

 

Pretendentiem jāpiesakās līdz